Loading...

V CO VĚŘÍME

Jsme realitní kanceláří s profesionály na pravém místě, coby leader na trhu s realitami na Praze 4, budujeme úspěšnou spolupráci, zakládáme si na důvěře a harmonii, jenž je naším nejen logem, ale i mottem a přesvědčením. Ze všeho nejvíce si ceníme zákazníků, kteří se na nás opakovaně s důvěrou obrací. Každý z nich je jedinečnou osobností s vlastním příběhem a podle toho s nimi jednáme. Každý zákazník, ať už malý nebo velký, si vyžaduje individuální přístup.  Jsme zárukou kvality, neboť v rámci sítě RE/MAX ČR se pravidelně umisťujeme v tzv. “Top” přehledech a držíme označení “Top Quality” realitní kancelář.

Věříme v harmonii, kterou se snažíme vnést do vztahu nejen s klienty, ale i s kolegy z kanceláře a celého RE/MAXu. Jsme sehraní stejně jako symfonický orchestr a vás, coby našeho zákazníkova, kterého si nad míru považujeme, stavíme do role sólisty. Snad nejdůležitější osoby celého koncertu. Koncert hraný s vámi, o vás a výhradně pro Vás.

I v dnešním světě plného nepřehledných obchodních křižovatek, zatáček a vytáček, nehrajeme falešně. Jednáme transparentně. Dodržujeme dohody, stanovená pravidla, zásady obchodní etiky a etického kodexu RE/MAX ČR. Respektujeme smluvní ujednání, závazky a vše, co ke korektnímu obchodnímu vztahu patří.

Vědění je poklad, ale praxe, to je klíč k němu. Podle této zásady se řídíme. Klademe důraz na neustálé vzdělávání, dosahování maximální možné kvalifikace a zaměstnancům realitní kanceláře RE/MAX Harmony umožňujeme praxí docílit profesionalizace jejich práce a přímou úměrou tak zvýšit kvalitu poskytovaných služeb.