Loading...

NAŠE SLUŽBY

Jsme realitní kancelář RE/MAX Harmony

Specializující se na zprostředkování prodeje nemovitostí zejména v Praze 4. Již název Harmony poukazuje na princip spolupráce, ke kterému se hlásíme. Abychom byli totiž schopni nabízet kvalitní služby, musíme disponovat kvalitními odborníky, lidmi, kteří sdílí společnou myšlenku a v souladu s ní vytváří hodnoty, které z nás dělají to, čím jsme.

Nechte všechny starosti na náš tým

Nechte vaše starosti spojené s nemovitostmi nám, odborníkům, a my pro vaše pohodlí uděláme cokoli. Zprostředkujeme bezproblémový prodej či pronájem bytů, domů, pozemků a ostatních komerčních nemovitostí. Stačí jen, když do notové osnovy zakreslíte houslový klíč, a my pro vás vytvoříme harmonii na míru.

Odhad tržní ceny je samozřejmostí

Odhadneme tržní cenu vaší nemovitosti, a to i pro dědické řízení, velmi rádi Vám poradíme s čímkoli, ať se už záležitost týká prodeje, pronájmu či jiného záměru s vaší nemovitostí. Vyřešíme za Vás zpracování energetického průkazu při prodeji či pronájmu domu nebo bytu a podáme vám vyčerpávající informace o trhu s nemovitostmi.

Abyste se přesvědčili o kvalitě námi nabízených služeb a výborných schopnostech našich realitních makléřů,
ještě před samotným uzavřením Smlouvy o zprostředkování prodeje vaší nemovitosti vám objasníme 
proces prodeje nemovitosti
.

Hrajeme čistě a výhradně podle vámi schválených not.

Vysvětlíme vám, jakým způsobem budeme vaši nemovitost potenciálním zájemcům nabízet a inzerovat. Uvedeme vás do reálií současného trhu s nemovitostmi. Připravíme pro Vás srovnávací tržní analýzu, ze které budeme vycházet pro stanovení nabídkové ceny vaší nemovitosti. Bude-li se vám naše notování líbit, přijměte pozvání na náš koncert.

Uděláme všechno pro to, abychom z vaší nemovitosti udělali celebritu mezi ostatními!

Váš záměr prodat nemovitost podpoříme vývěsní plachtou “Na prodej”. a Aktivně budeme oslovovat potenciální zájemce o vaši nemovitost, jejichž poptávky RE/MAX eviduje ve své databázi. Dáme vaší nemovitosti možnost prezentovat se nejen na našich webových stránkách, ale i na největších realitních serverech, jak lokálního tak celorepublikového rozsahu. Inzerci nemovitosti umístíme do výlohy naší kanceláře na Praze 4. Víme, že Váš čas je drahocenný, a proto se budete setkávat až pouze s vážnými zájemci. Selekci kupujících z hlediska jejich finanční situace a skutečného zájmu uděláme za Vás my. Budeme vás v pravidelných časových intervalech informovat o průběhu prodeje a zpětné vazbě zájemců.

Našli jsme zájemce!

Tím to však ještě nekončí. Poté, co kupující, potažmo zájemce, souhlasí s koupí či pronájmem, vypracujeme veškerou smluvní dokumentaci. Dále oběma stranám nabízíme služby našich externích partnerů. V případě vyřizování hypotečního úvěru bude k dispozici náš finanční partner, který zajistí, že hypotéka bude vyřízena v co možná nejkratší době a zajistí hladký průběh celé operace, na kterou budeme dohlížet. Prostřednictvím partnerské advokátní kanceláře zajistíme profesionální právní ošetření celé transakce.

Moment, ještě pár maličkostí! Úspěšnou transakcí to všechno ještě nekončí.

Vy ale můžete být v klidu, neboť i tentokrát všechno uděláme za Vás my a převezmeme na sebe obecně neoblíbené starosti s administrativou. Podáme za Vás návrh na vklad do katastru nemovitostí, za naší asistence dojde k předání nemovitosti a pomůžeme Vám z přepisem energií na nového majitele.

Ach ty daně!

I s těmi Vám pomůžeme, jak s s vyplněním Přiznání k dani z nabytí nemovité věci, i s podáním na finanční úřad. Peněžní částka ve výši daně obvykle zůstává v úschově advokáta, je uvolněna až po přepsání a předání nemovitosti a podání přiznání na příslušný úřad. Nemusíte na to již více myslet.