Loading...

KARIÉRA

Staňte se profesionály

Kde jsou první housle, jsou i druhé. Držte se těch prvních v oboru, držte se nás. I vy se můžete stát králem – králem vysokého “C“. „C“ jako Certifikovaný makléř kanceláře RE/MAX Harmony.

Hledáte perspektivní a duchaplné zaměstnání v oboru, který má smysl a zářnou budoucnost? To je skvělé! Vypadá to, že máme společnou cestu. My totiž hledáme perspektivní, bystré a průbojné hráče, kteří se ani toho nejvyššího tempa nezaleknou. Hráče, kteří si na nic nehrají!

Chcete přeci využít své schopnosti a talent? Nehrajte na obyčejné housle, když můžete dostat všechny na kolena hrou na stradivárky! Chyťte příležitost za pačesy a ucházejte se o pozici realitního makléře u RE/MAX Harmony.

Hodím se na makléře?

Zajímá Vás náš názor, jestli se hodíte na pozici realitního makléře?
Napište nám Vaši mailovou adresu, Vyplňte krátký dotazníček a my Vám brzy odpovíme!

  Moje komunikace s okolímJsem výřečný, baví mě mluvitRaději poslouchám, než mluvímV komunikaci se potřebuji zlepšit

  Je mi bližší práceV kolektivuSamostatná, nikoho dalšího nepotřebujiSamostatná, rád spolupracuji a sdílím zkušenosti s ostatními kolegy

  Zkušenosti v oboru realitŽádnéMalé – díky koupi/prodeji vlastní nemovitosti či nemovitosti známýchJiž jsem v tomto oboru pracoval

  PC dovednostiUmím jen základyJsem středně pokročilýVelmi zdatný

  Ve volném časeRád sportujiRád pracujiRád se bavím

  Kontakt se svými bývalými spolužáky/kolegyMám často díky osobním setkáním, mailové komunikaci, fbJen příležitostně – srazy, vánoční pozdravyZřídka

  Práce realitního makléře

  Hledáme osobnost

  Osobnost s duší bojovníka, který umí v nepřehledných situacích předvídat, jedince pokorného, který ví, na jakou strunu u zákazníka zahrát, prostě realitního virtuóza, který zvládne zahrát jakoukoliv skladbu, kterou si zákazník přeje.

  S pocitem sounáležitosti

  Harmonie, soulad a pocit vzájemné sounáležitosti je pro nás velmi důležitý. Jsou to principy, na nichž budujeme přístup k našim realitním makléřům. Harmonie je pro naši realitní kancelář RE/MAX Harmony na prvním místě, proto se o své makléře náležitě staráme a neustále zvyšujeme jejich konkurenceschopnost nadstandardním systémem vzdělávání.

  S touhou se rozvíjet

  Coby jeden z vůdčích realitních aktérů poskytujeme makléřům vskutku bytelné zázemí. Díky sofistikovanému systému nabídek a poptávek v rámci sítě RE/MAX probíhá výměna informací efektivně a na velmi vysoké úrovni, neztrácíme čas a fungujeme maximálně flexibilně. Začínajícím makléřům umožníme snáze nastartovat jejich kariéru množstvím benefitů, výhodným telefonním tarifem počínaje.

  Spolupracovat s profesionály

  RE/MAX Harmony hraje na poli realit jako orchestr v La Scale a instrumenty nově příchozích kolegů ladně zakomponujeme do naší sehrané sestavy. Jakmile se na to začnete cítit, spustíte s námi a bude to krása. Budete cítit, jak vámi obchodní duch naší realitní kanceláře prostupuje, pocítíte ten rytmus, tempo, které všichni navzájem sdílíme, a tím také budete hnáni kupředu.

  PROČ HRÁT S RE/MAX HARMONY?

  Síla značky RE/MAX

  Značka RE/MAX a její logo horkovzdušného balónu se těší vysokému povědomí a důvěře miliónů lidí v ČR a na celém světě. To pro našeho makléře znamená bezkonkurenční výhodu při získávání zakázek.

  Služba klientům

  Jak vyplývá z názvu kancelář, tým Harmony je orientován v první řadě na službu klientům a na vytváření harmonických vztahů mezi makléři a klienty, mezi členy týmu a s dalšími obchodními partnery. Samozřejmostí je otevřená komunikace a transparentnost.

  Odbornost a zkušenosti

  Kancelář Harmony působí na trhu již od roku 2006 a patří mezi kanceláře sítě RE/MAX, jejíž členové týmu se aktivně podíleli na budování povědomí o značce RE/MAX v ČR. Majitel kanceláře byl opakovaně zvolen do Rady frančízantů sítě RE/MAX ČR.

  Zázemí RE/MAX

  Tým Harmony poskytuje zázemí nejrůznějších profesí, odborností a jazykových znalostí a jsou v něm makléři i s více než 10tiletou zkušeností práce v oblasti realitního obchodu.

  Podpora

  O zázemí makléřů se stará trojice zkušených zaměstnanců: asistentka, marketingová manažerka a manažer / lektor s mnohaletými zkušenostmi z oblasti obchodu, managementu, financí a marketingu.

  Dobrá adresa

  Tým Harmony využívá reprezentativní kancelář na dobré adrese s přímým vstupem z ulice a velkými výlohami využívanými k prezentaci nabídek makléřů.

  Finanční ohodnocení

  My chceme ty nejlepší, proto nabízíme nejvyšší finanční odměnu.

  SYSTÉM PODPORY A VZDĚLÁVÁNÍ

  Síť RE/MAX

  Přístup k nadstandardnímu know-how, vzdělávání, mentoringu a koučinku. Možnost získání ISO certifikace. Sdílení databází zakázek a spolupráce v rámci celosvětové sítě RE/MAX.

  Interní systém

  Interní systém na správu nabídek a poptávek a jejich párování vč. dalších funcionalit (např. cenové a jiné statistiky, databáze aktivit,…)

  Párovací systém ARK

  Párování nabídek a poptávek s dalšími kancelářemi mimo síť RE/MAX v rámci členství s Asociací realitních kanceláří České republiky.

  Inzerce na internetu

  Automatický export na realitní servery a stránky spřízněných kanceláří a makléřů, pomoc s manuálními exporty, kontrola textů, fotografií a informací, poradenství.

  Marketingová podpora

  Poradenství, grafická příprava, administrace tiskové inzerce a dalších marketingových materiálů.

  Zázemí kanceláře

  Včetně zasedacích místností, připojení na internet, administrativní podpory, provozu recepce (včetně obsluhy klientů při jednáních).

  Účetní a další služby

  Zajištění externích účetních a dalších služeb dle potřeby makléře s nadstandardními podmínkami.

  Výhodné volání

  Přidělení SIM karty a zahrnutí služby operátora mobilního telefonování pod rámcovou smlouvu s vynikajícími podmínkami.