Loading...

PROČ HRÁT S RE/MAX HARMONY?

Síla značky RE/MAX

Značka RE/MAX a její logo horkovzdušného balónu se těší vysokému povědomí a důvěře miliónů lidí v ČR a na celém světě. To pro našeho makléře znamená bezkonkurenční výhodu při získávání zakázek.

Služba klientům

Jak vyplývá z názvu kancelář, tým Harmony je orientován v první řadě na službu klientům a na vytváření harmonických vztahů mezi makléři a klienty, mezi členy týmu a s dalšími obchodními partnery. Samozřejmostí je otevřená komunikace a transparentnost.

Odbornost a zkušenosti

Kancelář Harmony působí na trhu již od roku 2006 a patří mezi kanceláře sítě RE/MAX, jejíž členové týmu se aktivně podíleli na budování povědomí o značce RE/MAX v ČR. Majitel kanceláře byl opakovaně zvolen do Rady frančízantů sítě RE/MAX ČR.

Zázemí RE/MAX

Tým Harmony poskytuje zázemí nejrůznějších profesí, odborností a jazykových znalostí a jsou v něm makléři i s více než 10tiletou zkušeností práce v oblasti realitního obchodu.

Podpora

O zázemí makléřů se stará trojice zkušených zaměstnanců: asistentka, marketingová manažerka a manažer / lektor s mnohaletými zkušenostmi z oblasti obchodu, managementu, financí a marketingu.

Dobrá adresa

Tým Harmony využívá reprezentativní kancelář na dobré adrese s přímým vstupem z ulice a velkými výlohami využívanými k prezentaci nabídek makléřů.

Finanční ohodnocení

My chceme ty nejlepší, proto nabízíme nejvyšší finanční odměnu.

NO EVENTS