Loading...

Práce realitního makléře

Hledáme osobnost

Osobnost s duší bojovníka, který umí v nepřehledných situacích předvídat, jedince pokorného, který ví, na jakou strunu u zákazníka zahrát, prostě realitního virtuóza, který zvládne zahrát jakoukoliv skladbu, kterou si zákazník přeje.

S pocitem sounáležitosti

Harmonie, soulad a pocit vzájemné sounáležitosti je pro nás velmi důležitý. Jsou to principy, na nichž budujeme přístup k našim realitním makléřům. Harmonie je pro naši realitní kancelář RE/MAX Harmony na prvním místě, proto se o své makléře náležitě staráme a neustále zvyšujeme jejich konkurenceschopnost nadstandardním systémem vzdělávání.

S touhou se rozvíjet

Coby jeden z vůdčích realitních aktérů poskytujeme makléřům vskutku bytelné zázemí. Díky sofistikovanému systému nabídek a poptávek v rámci sítě RE/MAX probíhá výměna informací efektivně a na velmi vysoké úrovni, neztrácíme čas a fungujeme maximálně flexibilně. Začínajícím makléřům umožníme snáze nastartovat jejich kariéru množstvím benefitů, výhodným telefonním tarifem počínaje.

Spolupracovat s profesionály

RE/MAX Harmony hraje na poli realit jako orchestr v La Scale a instrumenty nově příchozích kolegů ladně zakomponujeme do naší sehrané sestavy. Jakmile se na to začnete cítit, spustíte s námi a bude to krása. Budete cítit, jak vámi obchodní duch naší realitní kanceláře prostupuje, pocítíte ten rytmus, tempo, které všichni navzájem sdílíme, a tím také budete hnáni kupředu.

NO EVENTS